Pre našich zákazníkov spúšťame novú webovú stránku.

Dňa 1. marca 2016 sme zmenili dizajn našej webovej stránky. Veríme, že táto nová moderná stránka prinesie našim zákazníkom veľa informácií o spoločnosti, o produktoch ako aj o aktivitách spoločnosti. V kategórií “O spoločnosti” nájdete niečo z dejín pekárstva na Kysuciach, dozviete sa o technológiach v pekárni, o vzniku a význame obchodnej značky, o cieľoch spoločnosti ako aj o certifikátoch a oceneniach, ktoré spoločnosť získala.

Najväčší priestor však bude venovaný informáciám o našich pekárskych a cukrárskych výrobkoch, kde sa môžete dozvedieť viac o tom svojom obľúbenom výrobku, ale nájdete tam aj výživové hodnoty, alergény a ďalšie informácie.

Nájdete tu aj informácie o aktivitách spoločnosti, o nových produktoch (novinkách), o našich podnikových predajniach a ak hľadáte zamestnanie nájdete tu ponuku voľných pracovných miest v pekárni.

Prajeme Vám, aby naša nová webová stránka bola pre Vás príjemným spestrení

DSC_9116 copy

Nájdete nás aj na Sociálnych sieťach:

Vilija aktuality

  • Pracovná ponuka / 13.01. 2020

    Kysucké pekárne a.s. Čadca prijmú do výroby: -pekárov -pomocných robotníkov Nástup možný ihneď. Bližšie informácie na tel.č.: 041/430 23 36 041/430 23 20

  • Ocenený jubilant Mgr. Jozef Klieštik / 20.11. 2019

    Ministerka Gabriela Matečná udelila riaditeľovi Kysuckých pekární a.s. Mgr.Jozefovi Klieštikovi ,,Poďakovanie za prínos k rozvoju pekárstva na Slovensku.” Zdroj : Kysucké noviny č.46, Kysuce č.46

Všetky aktuality
Všetky práva vyhradené Kysucké pekárne, a.s. a Senické a skalické pekárne, a.s., 2015 Pre partnerov
It's our experience FALUR + Trendis