OTVORILI SME PODNIKOVÚ PREDAJŇU…

Senické a skalické pekárne, a. s. otvorili novú podnikovú predajňu...

V stredu 10. februára 2016 sme otvorili v priestoroch našej spoločnosti novú podnikovú predajňu. Predajňa ponúka zákazníkom produkty domácich výrobcov /Senické a skalické pekárne, Syráreň HAVRAN, PD SENICA, COOP Senica atď./  Zákazníci majú možnosť si zakúpiť čerstvé pekárenské výrobky, mliečne produkty, kvalitné syry a výrobky z mäsa za výborné ceny. Otváracie hodiny predajne sú od pondelka do piatka vždy od 5:15 hodiny do 12:30 hodiny. Pripravujeme pre Vás rôzne akcie a súťaže, o ktorých Vás budeme informovať buď na našej webovej alebo facebookovej stránke. Kúpou týchto produktov dávate prácu ľuďom v našom meste. Tešíme sa na Vašu návštevu. Viac informácií o novej predajni nájdete na našej stránke v menu ,,Podniková predajňa”, kde sa nachádzajú fotky z jej interiéru.

Nájdete nás aj na Sociálnych sieťach:

Vilija aktuality

  • MINISTERKA ROKOVALA SO ZÁSTUPCAMI PEKÁROV… / 3.05. 2016

    Zástupcovia slovenských pekárov a cukrárov sa stretli s novou ministerkou pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabrielou Matečnou...

  • OCHUTNÁVKY V PLNOM PRÚDE… / 20.04. 2016

    Zákazníci výrobky ,,Vilija" žiadajú a kupujú. Pre nás je to najlepšie vysvedčenie a reklama!!! Prebiehajúce ochutnávky tiež k tomu prispievajú.

Všetky aktuality
Všetky práva vyhradené Kysucké pekárne, a.s. a Senické a skalické pekárne, a.s., 2015 Pre partnerov
It's our experience FALUR + Trendis