Vyskúšajte nové výrobky v ochutnávkach vo Vašom obchode.

Pre našich zákazníkov sme pripravili 10 ochutnávok v priebehu mája. Termíny a miesta ochutnávok nájdete na priloženom plagáte. Na predajniach, na ktorých sa uskutoční ochutnávka – budú tieto výrobky v akcii počas celého mesiaca máj – informáciu o akcii nájdete tiež na priloženom letáku. 

Čo bude v ochutnávke?

  • Babičkine buchty s tvarohovo lekvárovou naplňou DUO 150g – Výnimočné sú tým, že ide o domáci spôsob spracovania, sú uložené v papierovej vaničke po dva kusy (preto sa vojajú DUO) z ktorých kažká obsahuje 40% tvarohovo lekvárovej (slivkovej) náplne, vláčnosť jej dodáva aj zmes Belinie. Kúpiť sa dá iba na predajniach, ktoré majú aj obedný rozvoz, nakoľko ich vozíme čerstvé obedným rozvozom.
  • Babičkine buchty s makovou náplňou TRIO 225g – Tak isto ide o domáci spôsob spracovania, sú uložené v papierovej vaničke po tri kusy (preto sa volajú TRIO). Taktiež sa dajú kúpiť iba na predajniach, ktoré majú aj obedný rozvoz, nakoľko ich vozíme čerstvé obedným rozvozom. 
  • Viaczrnná vianočka bal. 250g – Obsahuje zmes Echtbrot, ktorej súčasťou je slnečnica, sója, tekvica a sézam. Túto zmes používame aj vo výrobku Echtbrot viaczrnný chlieb 410g. Kúpiť sa dá v celej sieti predajní COOP JSD Čadca ako aj u súkromných predajcov potravín, ktorých zásobujeme.
  • Ľanový rožok 60g – Pšeničné bežné pečivo obsahuje ľanovú zmes. Týmto výrobkom rozširujeme radu ľanových výrobkov, už máme v sortimente ľanový chlieb KB 600g – ľanové semienka sú prospešné na dobré trávenie. Kúpiť sa dá v celej sieti predajní COOP JSD Čadca ako aj u súkromných predajcov potravín, ktorých zásobujeme.

Nech sa páči využite tieto termíny a ochutnajte novinky. 

Ochutnávky - Vilija 2016

Ochutnávky 2016 akcia - Vilija CA

 

 

 

 

 

 

 

Nájdete nás aj na Sociálnych sieťach:
Všetky práva vyhradené Kysucké pekárne, a.s. a Senické a skalické pekárne, a.s., 2015 Pre partnerov
It's our experience FALUR + Trendis