Víťazstvo vo futbale ostalo na Kysuciach

V sobotu 18.6.2016 sa na futbalovom štadióne v Staškove stretli zamestnanci Kysuckých a Senických a skalických pekární, aby si už po druhýkrát zmerali sily vo futbalovom zápase a rôznych športových aktivitách. Po vydarenom prvom ročníku, ktorý organizovali pekári zo západného Slovenska, sa ujali roly Kysučania. Generálny riaditeľ Kysuckých pekární Mgr. Jozef Klieštik prezradil, že cieľom akcie je spojiť tieto dve dcérske firmy, ktoré sú od seba ďaleko vzdialené a pripraviť pre zamestnancov príjemnú športovo-kultúrnu. ” V tomto trende chceme pokračovať a verím, že sa zo športových dní Vilija stane železná tradícia.”

Vo futbale sme si napravili reputáciu a porazili sme kolegov zo Senice 5:0. Pred samotným zápasom prebehla súťaž v brannom preteku (streľba zo vzduchovky, beh a hod granátom). Medzi mužmi zvíťazil Fica zo Senice a medzi ženami si víťazstvo odniesla Jana Lušňáková z Čadce. Nasledovali disciplíny:

  • Stavanie pyramídy z ošatiek (víťaz) –  ženské družstvo Senice – Vetešková, Juríková
  • Skákanie vo vreci: (víťazi)  – muži –  Lukáš Greňo (Čadca)                                                                                                                                                                 – ženy –  Alena Zagrapanová (Čadca)
  • Slalom s futbalovou loptou a prepravkou: (víťaz) – Martin Franko (Senica)
  • Prenášanie vody v silikónových formách: (víťaz) – zmiešané družstvo z Čadce – Kroupová, Čagala

Samozrejmosťou bolo skvelé jedlo, dokonca aj hovädzí guláš a poľovnícky guláš z diviaka od nášho generálneho riaditeľa, ktorý je vášnivým poľovníkom. Do rytmu zahrala Kysucká vrchárska heligónka zo Šlágra. Po nej sa remesla ujal DJ, ktorý roztancoval všetkých. Pekári z oboch pekární sa výborne bavili až do neskorých večerných hodín.

Športové výkony svojich zamestnancov prišiel podporiť aj majoritný vlastník D.W.N. holdingu Prof. MUDr. Ján Štencl, CSc., ktorému sa na Kysuciach veľmi páči, taktiež prezradil, že ” v dnešnej uponáhľanej dobe na seba ľudia nemajú čas, sú zaneprázdnení robotou a rodinou, napadlo nás preto vytvoriť im priestor, aby prišli na iné myšlienky, odreagovali sa. Preto sme vytvorili akciu, kde sa všetci stretneme v priateľskom duchu, kde sa ako kolektív lepšie spoznáme, vymeníme si skúsenosti, pretože sme tu dva samostatné podniky a každý má svoje špecifiká, kde si zasúťažíme a prežijeme príjemné chvíle. Chápeme to ako významnú zložku sociálneho programu pre našich zamestnancov.”

Nájdete nás aj na Sociálnych sieťach:
Všetky práva vyhradené Kysucké pekárne, a.s. a Senické a skalické pekárne, a.s., 2015 Pre partnerov
It's our experience FALUR + Trendis